eastklima.pl

Jak powstała East Klima

141813420_333911621101820_2057932000172683193_n

Nadszedł czas na zmiany

Przychodzi czas w życiu prawie każdego człowieka kiedy zaczyna być mu ciasno i nie wygodnie w ciasnych procedurach, schematach pracy w dużej firmie czy korporacji.

Przez 13 lat pracy w branży szeroko pojmowanej jako HVAC z (ang. Heating, Ventilation, Air Conditioning) – branża inżynierii sanitarnej zajmująca się ogrzewaniem (heating),wentylacją (ventilation), klimatyzacją (air conditioning) przebrnąłem przez wszystkie stanowiska począwszy od pomocnika montera poprzez doradztwo techniczne na opiece nad dużymi projektami, począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, powstaniem i wyceną koncepcji czy projektu poprzez realizację często wieloetapową aż po opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

Doświadczenie

Przez wszystkie te lata pracy brałem udział bezpośrednio w co najmniej 2500 realizacji różnych inwestycji od przysłowiowego Kowalskiego i  pojedynczego Splita w jego mieszkaniu czy domu po duże systemy typu  MULTI czy VRV realizowane w dużych  budynkach. Inwestycję te obejmowały klimatyzację, wentylacje, serwis, naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych instalacje w domach, małych biurach, dużych firmach i pomieszczeniach technicznych.

Metoda polecenia najlepszą reklamą

Wieloletnia praca zaowocowała wieloma kontaktami i stałą współpracą z producentami i dystrybutorami urządzeń, firmami instalacyjnymi, projektantami instalacji i wnętrz. W czasie tych lat pracy odbyłem szereg szkoleń branżowych i autoryzacyjnych oraz nabyłem wiele uprawnień i certyfikatów bez których często realizacja tych inwestycji nie mogła by być zrealizowana.