16 października 2018

O nas

 

        Przychodzi czas w życiu prawie każdego człowieka kiedy zaczyna być mu ciasno i nie wygodnie w ciasnych procedurach, schematach pracy w dużej firmie czy korporacji. Przez 13 lat pracy w branży szeroko pojmowanej jako HVAC z (ang. Heating, Ventilation, Air Conditioning) – branża inżynierii sanitarnej zajmująca się ogrzewaniem (heating),wentylacją (ventilation), klimatyzacją (air conditioning) przebrnąłem przez wszystkie stanowiska począwszy od pomocnika montera poprzez doradztwo techniczne na opiece nad dużymi projektami, począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, powstaniem i wyceną koncepcji czy projektu poprzez realizację często wieloetapową aż po opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

       Przez wszystkie te lata pracy brałem udział bezpośrednio w co najmniej 2500 realizacji różnych inwestycji od przysłowiowego Kowalskiego i  pojedynczego Splita w jego mieszkaniu czy domu po duże systemy typu  MULTI czy VRV realizowane w dużych  budynkach. Inwestycję te obejmowały klimatyzację, wentylacje, serwis, naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych instalacje w domach, małych biurach, dużych firmach i pomieszczeniach technicznych. Wieloletnia praca zaowocowała wieloma kontaktami i stałą współpracą z producentami i  dystrybutorami urządzeń, firmami instalacyjnymi, projektantami instalacji i wnętrz. W czasie tych lat pracy odbyłem szereg szkoleń branżowych i autoryzacyjnych oraz nabyłem wiele uprawnień i certyfikatów bez których często realizacja tych inwestycji nie mogła by być zrealizowana.

 

       I to właśnie doświadczenie postanowiłem wykorzystać zakładając firmę East Klima. Myślę że będąc sobie sterem i okrętem współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi prze lata ludźmi będę w stanie jeszcze bardziej dopasować się do wymagań, oczekiwań Was klientów proponując bardziej różnorodne, elastyczne, skrojone na miarę oraz tańsze i ekonomiczniejsze w eksploatacji i ekologiczne rozwiązania niż miało by to miejsce pracując w schematach dużej firmy. Reasumując wybierając usługi mojej firmy stawiasz na bezpłatne doradztwo techniczne, elastyczny czas pracy, wieloletnie doświadczenie w branży, certyfikowany personel poparty wiedzą techniczną, inwestycję zrealizowaną profesjonalnym sprzętem i w wyznaczonym terminie cóż więcej wymagać od fachowców 😊

Z wyrazami szacunku

Ekipa East Klima